Nabízíme Vám celoroční krátkodobé i dlouhodobé levné ubytování-privát v podkrovních pokojích rodinného domu. Tento typ ubytování je vhodný nejen pro turisty, ale také pro studenty, nebo firemní zaměstnance. Rodinný domek se nachází v krásném prostředí Benátek, na okraji města Litomyšle. Od centra Litomyšle je vzdálen 3 minuty jízdy automobilem, nebo 15 min. krásné procházky podél řeky Loučné. V místě také jezdí taxi.

 

V současné době pro Vás máme připraveny tři dvoulůžkové a dva jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny. Ve všech oknech jsou sítě proti hmyzu. K dispozici je Vám vybavená kuchyňka s možností vaření, obývací pokoj s televizí, WIFI zdarma, dvě koupelny a dvě toalety, pračka. V případě zájmu můžete také využívat venkovní posezení na zahradě, trampolínu, pískoviště pro děti. Nedaleko RD, cca 150 m, se nachází hospůdka s venkovním posezením a krásné dětské hřiště s hracími prvky.

Pokud rádi cestujete, tak věříme, že si v okolí Litomyšle, nebo i v Litomyšli samotné, naleznete několik turistických zajímavostí. Můžeme Vám doporučit klášterní zahrady a zámek v Litomyšli, Toulovcovy maštale, jízdy na koních na Suché, nebo nově zrekonstruovaný zámek Nové Hrady.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a tešíme se na Vaši návštěvu.

 

Telefon: +420/723 117 278, +420/464 601 997

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REZERVACE / DOSTUPNOST